VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE MUHTAR VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ.
 
Zeytinli Mahallesindeki bir kahvehanede, mahalle muhtarı Cevdet Koç ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş, dile getirilen sorunlar ile mahalleye yönelik talep ve beklentileri dinledi.
 
Yoğun ilgi gören ziyaretinde vatandaşlara hitap eden Vali Demirtaş, bu buluşmaları gerçekleştirmelerindeki amaçlarının sorunları bizzat muhtar ve vatandaşlardan dinlemek, dile getirilen eksikliklerin giderilmesi için ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli tüm çalışmaları yapmak olduğunu yineledi.
 
Seyhan ilçesine bağlı Zeytinli Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlar, ulaşım, alt ve üs yapı eksiklikleri, eğitim, sağlık gibi çeşitli konulardaki  taleplerini dile getirirken, Vali Mahmut Demirtaş kendisine aktarılan sorunların çözümü için gerekli çalışmaların başlatılacağını ve takipçisi olacağını söyledi.
 
Vali Mahmut Demirtaş’ın Zeytinli Mahallesi’nde gerçekleştirdiği muhtar ve vatandaş buluşması, mahallenin genel durumuna yönelik durum değerlendirmesi yapılmasıyla sürdü.
 
Vali Demirtaş’ın Zeytinli Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluşması, mahallelerin sorunlarının çözümüne yönelik ilgili ve duyarlı yaklaşımından dolayı teşekkür mesajları verilmesiyle son buldu.