HANIMEFENDİ BEYHAN DEMİRTAŞ, ŞEHİT AİLELERİNE YÖNELİK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ
 
Periyodik ziyaretlerle şehit aileleriyle bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Adanalı şehitlerin ailelerine taziye ziyaretlerinde bulundu.
 
Hanımefendi Beyhan Demirtaş, vatanın bölünmez bütünlüğü, vatandaşların huzur ve güvenliği için görev yaparken canlarını veren Şehit Komiser Zeynep Sağır, Şehit Polis Memuru Akif Hatunoğlu, Şehit Polis Memuru Ali Bulduk, Şehit Polis Memuru Ebubekir Durmuş ve Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Kadir Genç’in ailelerini evlerinde ziyaret etti.
 
Şehitlerin aileleri ile yakınlarına bir kez daha başsağlığı ve sabır dileyen Hanımefendi Beyhan Demirtaş, şehitlerin eşleri ve çocukları ile anne ve babalarına herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu.
 
Şehitlerin daima şükran ve minnetle anılacağını kaydeden Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, barışa, huzura ve kardeşliğe kast eden, ülkenin birlik ve beraberliğini bozmak isteyen hain odakların amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacaklarını vurguladı.
 
Şehit Komiser Zeynep Sağır, Şehit Polis Memuru Akif Hatunoğlu, Şehit Polis Memuru Ali Bulduk, Şehit Polis Memuru Ebubekir Durmuş ve Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Kadir Genç’in anne, baba, eş ve yakınları “Vatan Sağolsun. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin” mesajları verdi.
 
Şehit aileleri, ziyaretinden ve yakın ilgisinden dolayı Hanımefendi Beyhan Demirtaş’a teşekkür etti.