YAŞLILARDAN VALİ DEMİRTAŞ'A ZİYARET
 
18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Adana’daki Huzurevlerinde kalan yaşlılar Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mahmut Demirtaş, sosyal devlet olmanın bir gereği olarak, yaşlılara sahip çıkmak, onların yaşamlarını kolaylaştırmak konusunda tüm gayreti gösterdiklerini ve göstermeye de devam edeceklerini söyledi.
 
Vali Demirtaş, çevresinden saygı ve sevgi bekleyenler, aynı beklentiyi yaşlılara göstermeleri gerektiğini vurgulayarak, “Yaşlılarımızın en büyük ihtiyaçları ilgi, şefkat ve sevgidir. Yaşlıları daima saygıyla ve sevgiyle kucaklamak, toplumun her ferdinin en önemli görevlerinden biridir” dedi.
 
Yaşlıları Haftası'nın toplumda bir farkındalık oluşturmak amacıyla kutlandığına dikkat çeken Vali Demirtaş, yaşlıların gününü kutlayarak, tüm yaşlılara selam ve sevgilerini sunduğunu dile getirdi.
 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeynel Abidin Koç ve Yaşlılar ve Dayanışma Derneği üyelerinin de bulunduğu ziyaret, Vali Mahmut Demirtaş’ın yaşlılara karanfil dağıtmasıyla son buldu.