VALİ DEMİRTAŞ’TAN ALS HASTASI YASİN ASMA'YA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
 
Vali Mahmut Demirtaş, beraberinde Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ve AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ile birlikte ALS hastası Yasin Asma'yı evinde ziyaret ederek doğum gününü kutladı.
 
5 yıl önce Amiyotrofik Lateral Skleroz (ALS) hastalığına yakalanan Yasin Asma'yı Seyhan İlçesi Döşeme Mahallesi'ndeki evinde ziyaret eden Vali Demirtaş, doğum gününü kutlayarak moral verdi.
 
Mutluluğu gözlerinden okunan Yasin Asma, duygularını gözlerini hareket ettirdiği alfabetik tablo yardımı ile belirterek, Vali Mahmut Demirtaş’a ve beraberindeki Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ve AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni’ye teşekkür ederek, çok duygulandığını ve hastalık süresince hiç bu kadar mutluluk yaşamadığını söyledi.
 
Vali Mahmut Demirtaş ise, ALS hastası Yasin Asma'yı hiç yalnız bırakmayacaklarını, gerek tedavi konusunda gerekse moral açısından daima yanında olacaklarını ifade etti.