Vali Demirtaş, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Teşrifleriyle Gerçekleşecek Olan Toplu Açılış Törenine Tüm Vatandaşlarımız Davetlidir”
 
Vali Mahmut Demirtaş, toplu açılış törenine katılmak üzere 7 Nisan Cuma günü Adana’ya gelecek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılama hazırlıklarının tamamlandığını belirtti ve tüm Adanalıları Toplu Açılış Töreni’ne davet etti.
 
Vali Demirtaş yaptığı açıklamada, “7 Nisan Cuma günü ilimize teşrif edecek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilimize ağırlayacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana ziyaretlerine yönelik tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Toplu Açılış Töreni’nin gerçekleşeceği Cuma günü metro ve Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı otobüsler tüm gün, özel halk otobüsleri ve dolmuşlar ise Cuma Namazı’ndan sonra tören alanına gelmek isteyen vatandaşlarımız için ücretsiz olacak. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan 197 proje ile 681 milyon 673 bin TL’ye mal olan Toplu Açılış Töreni’ne davet ediyorum” dedi.