TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANIMIZ SAYIN İSMAİL KAHRAMAN, ADANA’YA GELDİ
 
 
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, kentimiz ile Mersin ve Osmaniye’de çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Adana’ya geldi.
 
Öğle saatlerinde Adana’ya gelen TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman’ı havaalanında, Vali Mahmut Demirtaş, Adana milletvekili Fatma Güldemet Sarı, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar karşıladı.
 
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, havaalanında karşılanışının ardından Valilik Binası’nda Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti.
 
Valiliği ziyaretinde ilk olarak Şeref Defteri’ni imzalayan TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, Adana’nın genel durumu hakkında Vali Mahmut Demirtaş’tan bilgiler aldı.
 
Vali Demirtaş, ziyaret sırasında Adana’da gerçekleştirilen yatırımlardan ve teşviklerinden dolayı, kentimize teşriflerinden büyük onur duyduğunu belirttiği  TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman’ın şahsında devlet ve hükümet yetkililerine teşekkür etti.
 
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaretinin ardından, programında yer alan ziyaretleri gerçekleştirmek üzere Valilikten ayrıldı.