TÜRK HALKLARI MEDENİYETLER VAKFI BAŞKANI PROF.DR. AHMET DAĞDURAN VE STK TEMSİLCİLERİ VALİ DEMİRTAŞ’I ZİYARET ETTİ
 
Türk Halkları Medeniyetler Vakfı Başkanı Prof.Dr. Ahmet Dağduran İle Uluslararası Gazeteciler Ve Televizyoncular Federasyonu Genel Sekreteri Hülya Özkoyuncu, Bursa Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Dilek Durak, Türkmen Federasyonu Başkanı Faik Akyılmaz, Van Belediye Meclis Üyesi Halis Bayramoğlu ve STK temsilcileri Vali Mahmut Demirtaş’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Türk Halkları Medeniyetler Vakfı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Dağduran ve beraberindeki sivil toplum kuruluşları üyeleri ziyaretleri sırasında Vali Demirtaş’a, temsil ettikleri kurumların gerçekleştirdikleri çalışmalar ile amaç ve hedefleri hakkında çeşitli bilgiler verdi.
 
Ziyaretlerinden dolayı sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerine teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, Adana Valiliği olarak sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmaya önemli katkılar sağlayan tüm sivil toplum kuruluşlarının daima yanlarında olduklarını vurguladı.
 
Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren STK temsilcilerinin Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaretleri, çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunulmasıyla sürdü.