TÜGVA YÜKSEK İSTİŞARE KURULU ÜYESİ SAYIN BİLAL ERDOĞAN’DAN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET
 
TÜGVA tarafından düzenlenen “Gençlik Buluşması” kapsamında Adana’ya gelen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sayın Bilal Erdoğan, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
 
Adana’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sayın Bilal Erdoğan, kendisine ve beraberindeki heyete gösterilen ev sahipliğinden ötürü Vali Mahmut Demirtaş'a teşekkür etti.
 
Vali Demirtaş ise ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, “TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sayın Bilal Erdoğan ve vakıf yöneticilerini ilimizde ve Valiliğimizde ağırlamaktan dolayı mutlu olduğumuzu belirtmek istiyorum. Kendilerine hoş geldiniz diyorum. Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimize yönelik ne kadar çalışmalar yapsak az kalır. Dolayısıyla sivil toplum kuruluşlarımız, vakıflarımız ve diğer derneklerimiz, ülkemizin geleceğeni emanet edeceğimiz gençlerimize yatırım yapmak zorundalar. Bu konuda zaten ortak hassasiyete sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bu vesileyle Türkiye Gençlik Vakfı’na yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, başarıların devamını diliyorum. Gençlerimize yönelik yapılan tüm çalışmalara her türlü desteği verdiğimizi ve bundan sonra da vermeye devam edeceğimizi ifade etmek istiyoruz” dedi.
 
Ziyarette Adana Milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar ve TÜGVA üyeleri de hazır bulundu.