VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, 33 BİN SEYİRCİ KAPASİTELİ ADANA ŞEHİR STADYUMU’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU
 
 
 
Vali Mahmut Demirtaş, her geçen gün gelişip büyüyen Sarıçam İlçesi’nde yapımı devam eden  33 bin seyirci kapasiteli Adana Şehir Stadyumu’nun geldiği aşamayı yerinde inceledi.
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’ın da hazır bulunduğu incelemeleri sırasında, stadyumda yapılan son çalışmaları inceleyen ve yetkililerden bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, yeni stadın hizmete girmesiyle birlikte kentin 50 yıllık tesis sorunun giderilmiş olacağına dikkat çekti.
 
İncelemeleri sırasında, Sarıçam ilçesinde 102 dönüm arazi üzerine ileri teknoloji ve bir çok sosyal donatıyla inşa edilen UEFA standartlarındaki stadyumun tamamlanıp, hizmete girmesiyle birlikte Adana’nın yanı sıra bölge ve ülke sporuna çok önemli katkı sağlanacağını belirten Vali Mahmut Demirtaş, yetkililerden, eksikliklerin bir an önce ve titizlikle tamamlanmasını istedi.
 
Vali Mahmut Demirtaş, Adana Şehir Stadyumu’nun yapımından dolayı devlet ve hükümet yetkilileri başta olmak üzere emeği geçen tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.