VALİ DEMİRTAŞ “AÇ VE AÇIKTA KİMSE KALMASIN” SLOGANIYLA HAYATA GEÇİRİLEN SOSYAL MARKET VE GIDA BANKASINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
 
Vali Mahmut Demirtaş, Yüreğir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 'Aç ve Açıkta Kimse Kalmasın' sloganıyla Kiremithane Mahallesi'nde hayata geçirilen sosyal market ve gıda bankasında incelemelerde bulundu.
 
İhtiyaç Sahipleri, Ürünleri Seçerek Alabiliyor
 
Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, ziyareti sırasında Vali Mahmut Demirtaş’a verdiği bilgilerde,Sosyal Market ve Gıda Bankasında, sosyal yardımlaşma vakfındaki çalışma sisteminin uygulandığını ve ihtiyaç sahibi vatandaşların kendilerine verilen makbuzla gelip, ihtiyaç duydukları ürünleri seçerek alabildiklerini söyledi.
 
Vali Demirtaş’tan “Bağış” Çağrısı
 
Vali Mahmut Demirtaş ise, böylesine anlamlı bir projenin yaşama geçirilmesinde emeği geçenleri kutladı ve teşekkür etti. İncelemeleri sırasında sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın toplumsal önemine vurgu yapan Vali Demirtaş, tüm vatandaşları ihtiyaç fazlası, kullanmadıkları ya da kullanılıp da yıpranmamış olan eşyaları Yüreğir İlçesi Kiremithane Mahallesi’nde hizmete giren Sosyal Market ve Gıda Bankasına bağışlamaya çağırdı.