VALİ DEMİRTAŞ ŞEHİT PİYADE SÖZLEŞMELİ ER HALİL İBRAHİM ŞIK İÇİN DÜZENLENEN MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMINA KATILDI
 
Vali Mahmut Demirtaş, Irak'ın Kuzeyindeki Kani Rash Bölgesinde bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza, bölücü terör örgütünce  düzenlenen hain saldırıda şehit olan ve memleketi Mersin'in Anamur ilçesinde toprağa verilen Piyade Sözleşmeli Er Halil İbrahim Şık Için, Huzurevleri Mahallesi'ndeki ikametgahında düzenlenen "Yedi Mevlidi"ne katıldı.
 
Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra  Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan İlçe Kaymakamı Osman Sarı, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşların katıldığı mevlit programında, aziz şehitlerin ruhlarına Kur-an'ı Kerim'den sureler okundu ve dualar edildi.
 
Mevlid programında, şehidin ailesi ve yakınlarına bir kez daha başsağlığı ve sabır dileyen Vali Mahmut Demirtaş, ülkenin Bek'ası, milletimizin huzur ve güvenliği için canla başla mücadele veren tüm güvenlik güçlerine Allah'tan güç ve kuvvet niyazında bulundu.
 
Vali Demirtaş'ın, rahmet ve minnetle andığını belirttiği tüm şehit ve gazilerin ailelerinin daima yanlarında olacaklarını vurguladığı mevlid programı, terörle mücadelenin kararlılıkla süreceğinin yanı sıra birlik ve beraberlik mesajları verilmesiyle son buldu.