HANIMEFENDİ BEYHAN DEMİRTAŞ, ŞEHİT AİLELERİ VE YAKINLARINA YÖNELİK ZİYARETLERİNİ KOZAN İLÇESİNDE SÜRDÜRDÜ
 
Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, şehit aileleri ve yakınlarına yönelik ziyaretlerini Kozan İlçesi’nde sürdürdü.
 
Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Şehit Ercan Günay, Şehit Bircan İlhanlı, Şehit Mustafa Alpaslan, Şehit Murat Özkozanoğlu, Şehit Önder Ertaş, Şehit Osman Bal, Şehit Abdullah Kocaer, Şehit Ali Bulduklu ve Şehit Cüneyt Kızılaslan’ın ailelerini evlerinde ziyaret etti.
 
Kozan Kaymakamı Avni Oral’ın Eşi Hande Sinem Oral ile İl Jandarma Alay Komutanı Fatih Yılmaz’ın Eşi Gülseren Yılmaz’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde Hanımefendi Beyhan Demirtaş, şehit aileleri ve yakınlarıyla kucaklaşarak hal ve hatırlarını sordu.
 
Şehitlerin çocuklarını da seven ve çeşitli hediyeler veren Hanımefendi Beyhan Demirtaş, vatanın bölünmez bütünlüğü ve milletin huzuru için fedakârca görev yaparken canlarını veren şehitlerin aziz hatıralarının daima yaşatılacağını ve aileleri ile çocuklarına daima sahip çıkılacağını söyledi.
 
Şehit ailesi ve yakınları ise ziyaretten duydukları sevinci ifade ederek, Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Kozan Kaymakamı Avni Oral’ın Eşi Hande Sinem Oral ile İl Jandarma Alay Komutanı Fatih Yılmaz’ın Eşi Gülseren Yılmaz’a ilgi ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.