HANIMEFENDİ BEYHAN DEMİRTAŞ, ŞEHİT AİLESİ VE YAKINLARI İLE BİRLİKTE SEVGİ EVLERİ’NDEKİ ÇOCUKLARI ZİYARET ETTİ
 
Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, sıkça gerçekleştirdiği ziyaretlerle hal ve hatırlarını, bir ihtiyaçları olup olmadığını sorduğu şehit aileleri ve yakınları ile birlikte bu kez sosyal bir etkinlik gerçekleştirdi.
 
Hanımefendi Beyhan Demirtaş, evlerinde ziyaret ettikleri şehit ailesi ve yakınları ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunu ziyaret etti.
 
Şehit ailesi ve yakınları ile Hanımefendi Beyhan Demirtaş, kreşleri gezerek, Sevgi Evlerinde barınan çocukları sevip, hikaye kitapları dağıttı.
 
Hanımefendi Beyhan Demirtaş, daima yanlarında olmaya özen gösterdikleri şehit aileleri birlikte, çeşitli sosyal etkinlikleri devam ettireceklerini belirtirken, şehit aileleri ve yakınları böylesine anlamlı bir sosyal etkinliğe katılmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti.
 
Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş ile şehit ailesi ve yakınlarının gerçekleştirdiği Sevgi Evleri ziyareti, kreşlerde barınan çocukların sevinç ve coşkusu eşliğinde yaşanan renkli görüntülerle son buldu.