VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, 15 TEMMUZ ŞEHİDİ KOMİSER ZEYNEP SAĞIR’IN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU
 
Vali Mahmut Demirtaş, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz’da gerçekleştirdiği hain darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit düşen ve vasiyeti üzerine Cebeci Polis Şehitliği'ne defnedilen Komiser Zeynep Sağır’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 
Adana Milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Necdet Ünüvar ve Mehmet Şükrü Erdinç, 10. Tanker Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral  İsmail Günaydın ve kamu kuruluşu temsilcileri ile birlikte Şehit Komiser Zeynep Sağır’ın Yüreğir İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi’nde ikamet eden ailesini ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, şehide bir kez daha Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına da başsağlığı ve sabır diledi.
 
Devlet ve millet olarak teröre aslı geçit verilmeyeceğini, bu hain darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ/PDY unsurlarının hak ettikleri cezalara çarptırılacağını kaydeden Vali Mahmut Demirtaş, bu konudaki mücadelelerini kararlılıkla sürdürdüklerini ve şehitlerin kanlarının asla yerde kalmayacağını ifade etti.
 
Vali Demirtaş ve beraberindeki milletvekillerinin taziye ziyareti, birlik ve beraberlik mesajlarının verilmesi, şehitler için dualar okunması ve Allah’tan rahmet dilenmesiyle son buldu.