VALİ DEMİRTAŞ, DR. EKREM TOK RUH SAĞLIĞI VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ’Nİ ZİYARET EDEREK, İNCELEMEDE BULUNDU
 
Vali Mahmut Demirtaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne sağlı kurum ve kuruluşlarına yönelik inceleme gezilerinin ardından, Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde brifing aldı.
 
Hastane Başhekimi Sinan Özler, Vali Demirtaş’a verdiği brifingde “Hastalara yönelik koruyucu, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetleri ile kurumun idari yapısı, poliklinikler, doktor ve personel sayısı, araç ve gereç durumu ile tıbbi hizmetler” konularında ayrıntılı bilgiler verdi.
 
Vali Mahmut Demirtaş brifingin ardından, Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi ve diğer görevliler ile birlikte hastanenin Acil, Psikiyatri, Dâhiliye, AMATEM, Çocuk ve Ergen Psikiyatri, Çocuk ve Ergen, Engelli, Nöroloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Sigara Bıraktırma Polikliniklerinde incelemelerde bulunarak, hastane yöneticilerinden bilgi aldı.
 
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ndeki incelemeleri sırasında poliklinikleri gezen Vali Demirtaş tedavi gören hastalara şifa diledi ve hastane yöneticilerine verdikleri sağlık hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.