VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, "PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI" ETKİNLİKLERİNE KATILAN VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ
 
 
Vali Mahmut Demirtaş, Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan'ın Başkanlığında Mersin'de Gerçekleştirilen "11. Kalkınma Planı Akdeniz Bölgesi İstişare Toplantısı”nın bitiminde geç saatlerde kente gelmesinin ardından, "Nisan'da Adana'da 6.Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı"  etkinliklerine katılan vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Kentin çeşitli yerlerinde kurulan standları gezen ve vatandaşlarla sohbet eden Vali Mahmut Demirtaş'a yoğun ilgi ve sevgi gösterilerinde bulunan  yurt içi ve yurt dışından gelen konuklar, Vali Demirtaş ile hatıra fotoğrafları çektirdi.
 
Karnavalın en güzel ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli tüm önlemlerin alındığını kaydeden Vali Mahmut Demirtaş, festival alanında görevli güvenlik görevlilerinden de bilgiler aldı ve görevlerinde başarılar diledi.
 
Karnavala katılımın ve renkli görüntüler eşliğinde yaşanan coşkunun memnuniyet verici olduğunu ifade eden Vali Mahmut Demirtaş, kentin tanıtımına önemli katkı sağlayan Portakal Çiçeği Karnavalı'nın düzenlenmesinde emeği geçenlere bir kez daha teşekkür etti.