VALİ DEMİRTAŞ, ADANALILARIN PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI COŞKUSUNU PAYLAŞTI
 
Vali Mahmut Demirtaş, Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş ile birlikte Galeria İş Merkezi ve Merkez Park yerleşkesinde yapılan “Nisan’da Adana’da Portakal Çiçeği Karnavalı” etkinliklerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Katıldığı karnavalda sevgi gösterileriyle karşılanan Vali Demirtaş, alanındaki stantları gezerek, animasyon gösterilerini izledi ve vatandaşlarla sohbet etti.
 
Vali Mahmut Demirtaş’ın ziyareti sırasında karnaval alanında Adana Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Yunus timleri, asayiş ekipleri ve özel hareket timlerinin sergiledikleri gösteriler büyük bir ilgi ve beğeniyle izlenerek, vatandaşlarca uzun süre coşkuyla alkışlandı.
 
Hayli renkli görüntülerin yaşandığı ve vatandaşların çok yoğun bir ilgi gösterdiği karnaval alanındaki gezisi sırasında, festival coşkusunu vatandaşlarla birlikte yaşamaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Vali Mahmut Demirtaş, Adana’nın tanıtımının yanı sıra, toplumsal birlik, beraberlik ve dayanışma duyguları ile kentlilik bilincinin gelişmesine önemli katkılar sağlayan “Nisan’da Adana’da Portakal Çiçeği Karnavalı”nın düzenlenmesinde başta tertip komitesi olmak üzere emeği geçen ve destek veren tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.
 
Karnavala Vali Mahmut Demirtaş, Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın yanı sıra Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Oda Başkanları, Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile binlerce vatandaş katıldı.