OKUL SERVİS ARAÇLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ
 
Okul Servis Araçları Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı, Vali Vekili Mustafa Aydın başkanlığında gerçekleştirildi.
 
Sarıçam İlçesi Evliya Çelebi Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi'nde düzenlenen bilgilendirme toplantısına Vali Vekili Mustafa Aydın'ın yanı sıra ilgili kurum temsilcileri ile Servisçiler Odası yöneticileri ve üyelerinin katıldığı etkinlikte, öğrencilerin okullarına en güvenli şekilde gidip gelebilmeleri için uyulması gereken kurallar ve yapılması gereken çalışmalar ele alındı.
 
Görüntülü sunumun da yapıldığı toplantıda, katılımcıların görüş, öneri ve şikayetlerini dinleyen Vali Vekili Mustafa Aydın, dile getirilen eksikliklerin giderilmesi ve ailelerin güvenip emanet ettikleri öğrencilerin taşınması konusunun standartlara uygun şekilde yapılması için gerekli tüm çalışmalar ile denetimlerin yapılacağını söyledi.
 
Okul yöneticilerinin de bu konuda sorumlu olduklarının ve konuya hassasiyetle yaklaşmaları gerektiğinin vurgulandığı toplantı, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması temennisiyle son buldu.