MUHTARLAR VE VATANDAŞLARLA BULUŞMALARINI SÜRDÜREN VALİ DEMİRTAŞ’A ÇOCUKLARDAN SEVGİ GÖSTERİSİ
 
Vali Mahmut Demirtaş, sıkça gerçekleştirdiği vatandaşlar ve muhtarlar buluşmalarını Dağlıoğlu Mahallesi ile sürdürdü.
 
Dağlıoğlı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş, yoğun ilgi gösteren mahalle sakinlerinin kendisine ilettikleri talepleri ve sorunları dinledi.
 
Dağlıoğlu, Akkapı, Yenibey, Bey, Hürriyet, Barbaros, Gülbahçesi, Havuzlubahçe, Mahalle Muhtarı ve vatandaşların dile getirdikleri beklentileri dinleyen Vali Demirtaş tüm kamu kurum ve kuruluşları ile yerel yönetimlerle işbirliği ve diyalog halinde hareket ederek, daha mutlu, huzurlu ve yaşanılabilir mahalleler oluşturma hedefinde olduklarını kaydetti.
 
İlçeleriyle birlikte Adana genelinde gerçekleştirdiği mahalle ve muhtarlık ziyaretlerinde, sorunları vatandaşlardan bizzat dinlemenin, en acil sorunların tespit edilip, çözümlenmesi noktasında hayli yararlı olduğuna dikkat çeken Vali Demirtaş, vatandaş buluşmalarını bundan sonra da kararlılıkla sürdüreceğini ifade etti.
 
Mahalle sakinlerinin, toplu taşıma, yürüyüş parkuru, aydınlatma, alt ve üst yapı ile uyuşturucuyla mücadele durumunun ayrıntılarıyla ele alındığı buluşmada, muhtarlar ile vatandaşlar, duyarlılığından ve ziyaretinden dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür etmeleriyle son buldu.
 
Ziyarette Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, İl Emniyet Müdürü Osman Ak ve kamu kuruluşu temsilcileri de hazır bulundu.