VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, MUHTAR VE VATANDAŞ BULUŞMALARINI KURUKÖPRÜ VE BAHÇELİEVLER MAHALLELERİNDE SÜRDÜRDÜ
 
Vali Mahmut Demirtaş, sıkça gerçekleştirdiği muhtar ve vatandaş buluşmalarını Seyhan İlçesine bağlı Kuruköprü ve Bahçelievler Mahallelerinde sürdürdü.
 
İlk olarak Kuruköprü Mahallesi Muhtarlığını ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, bir araya geldiği vatandaşlar ve muhtar Ali Çokörekler’den mahallenin sorunları hakkında bilgiler aldı.
 
Dile getirilen eksikliklerinin giderilmesi ve sorunların çözümlenmesi doğrultusunda Kamu kurum ve kuruluşları nezdinde gerekli tüm çalışmaların yapılacağını söyleyen Vali Demirtaş, vatandaşlarla yine buluşmak üzere vedalaşmasının ardından Bahçelievler Mahallesi Muhtarlığını ziyaret etti.
 
Bir araya geldiği mahalle muhtarı Muzaffer Deveci ve mahalle sakinleri ile görüşen Vali Mahmut Demirtaş, kendisine iletilen sorunları dinledi.
 
Muhtar ve vatandaş buluşmalarını gerçekleştirmekteki amacın, yaşanan sıkıntıları bizzat vatandaşlardan dinlemek ve çözüm üretmek olduğunu vurgulayan Vali Mahmut Demirtaş, dile getirilen sorunların çözümü noktasında gerekli girişimlerin başlatılacağını ve bunların takipçisi olacağını ifade etti.
 
Vali Mahmut Demirtaş'ın mahalle ziyaretleri, Muhtarlar ve vatandaşların teşekkür mesajlarıyla son buldu.