VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, MERKEZ İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
 
 
Vali Mahmut Demirtaş, ilçelerde sürdürülen tarımsal faaliyetler ile zararlılarla mücadele çalışmalarını değerlendirmek üzere merkez ilçelerin tarım ve orman müdürleri ile bir araya geldi.
 
İLÇELERDEKİ TARIMSAL FAALİYETLER DETAYLARIYLA ELE ALINDI
 
Seyhan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Tekin, Sarıçam İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Örtülü, Yüreğir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Dağlı ve Çukurova İlçe Tarım ve Orman Müdür Vekili Ahmet Döndü'nün hazır bulunduğu toplantıda, ilçelerde sürdürülen "ilaçlama çalışmaları, narenciye bahçelerinde uygulanan monitör tuzaklarla gerçekleştirilen sinek popilasyonu, dökülen meyvelerin imhası için üreticilere siyah poşet dağıtılması gibi konular ile kent tarımının genel durumu hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.
 
VALİ DEMİRTAŞ, "ÜRETİCİLERİMİZE BOL ve BEREKETLİ KAZANÇLAR 'DİLİYORUM"
 
Seyhan, Yüreğir, Sarıçam ve Çukurova İlçe Tarım Müdürlerine verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür eden ve çalışmalarında başarılar dileyen Vali Mahmut Demirtaş, toplantı sonunda üreticilerin talep ve beklentilerini yerine getirmek konusunda ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini vurguladı.
 
Vali Mahmut Demirtaş'ın  başkanlığında gerçekleştirilen toplantı, tüm üreticilere bol ve bereketli hasatlar temennisinde bulunulmasıyla son buldu.