MUHTAR, ESNAF VE ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞU TEMSİLCİLERİNDEN VALİ DEMİRTAŞ'A ZİYARET
 
Doğankent Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Selahattin Fırat, Fırıncılar Odası Başkanı Ali Tekin ile Gülpınar Mahalle Muhtarı Tahir Yesin, Kocavezir İş Merkezi Esnafı Mehmet Mahsum Orhan ve HAK-İŞ Adana İl Başkanı Abdurrahman Yücel Vali Demirtaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Vali Demiraş ilk olarak Doğankent Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Selahattin Fırat ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Demirtaş, Muhtar Fırat'ın kendisine ilettiği talep ve beklentileri dinledi.
 
Vali Demirtaş daha sonra Fırıncılar Odası Başkanı Ali Tekin ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Gülpınar Mahalle Muhtarı Tahir Yesin ile bir araya geldi. Fırıncılar Odası Başkanı Tekin'den oda faaliyetleri ile üyelerine yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Demirtaş, Adana'nın sosyo-ekonomik alanda gelişimine katkı sunan sivil toplum kuruluşları ile devlet ile vatandaş arasında adeta bir köprü vazifesi gören muhtarlarla diyalog içerisinde olmaya devam edeceklerini dile getirdi.
 
Fırıncılar Odası'nın ziyaretinin ardından Vali Demirtaş, Kocavezir esnafı ile biraraya geldi. Talep ve önerilerini dinlediği esnafa hayırlı kazançlar temennisinde bulunan Vali Demirtaş son olarak HAK-İŞ Adana İl Başkanı Abdurahman Yücel ile görüştü. HAK-İŞ Adana İl Temsilciliğinin faaliyetleri hakkında Başkan Yücel'den bilgiler alan Vali Demirtaş, misafirlerine başarılar temennisinde bulundu.