VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, CEYHAN KAYMAKAMLIĞI VE CEYHAN BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
 
Sıkça gerçekleştirdiği ilçe gezilerini, Ceyhan ilçesinde sürdüren Vali Mahmut Demirtaş, İlçe Kaymakamlığı ile İlçe Belediyesi'ni ziyaret etti.
 
KAMU HİZMETLERİNİN HIZLI VE KALİTELİ OLMASI ÖNEMLİ
 
Ceyhan’daki temas ve incelemeleri kapsamında Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Demirtaş, Kaymakam Mustafa Ünlüsoy’dan ilçenin genel durumu, kamu hizmetleri ve vatandaşların beklentileri hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.
 
Kaymakamlığı ziyaretinde, vatandaşlara yönelik kamu hizmetlerinin hızlı ve kaliteli olmasının önemine vurgu yapan Vali Mahmut Demirtaş, İlçe Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’a verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederek, devletin desteğiyle Ceyhan’ın yeni yatırımlarla buluşması için gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceklerini belirtti ve Kaymakamlık çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.
 
CEYHAN BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
 
Vali Mahmut Demirtaş, İlçe Kaymakamlığını ziyaretinin ardından Ceyhan Belediyesi'ni ziyaret ederek başkan vekili Ali Alper Boydak'tan, belediye tarafından gerçekleştirilen hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.
Kamu kurum ve kuruluşları olarak, ilçelerdeki eksikliklerin giderilmesi amacıyla ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini vurgulayan Vali Demirtaş, yerel yönetimlerle daima diyalog halinde olmaya devam edeceklerini vurguladı.
Vali Mahmut Demirtaş ziyaret sonunda verdiği bilgilerden dolayı teşekkür etttiği Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak ve tüm belediye çalışanlarına başarılar diledi.