VALİ DEMİRTAŞ, ŞEHİT PİYADE ONBAŞI MEHMET VOLKAN'IN NAAŞINI KARŞILAYARAK, AİLESİNİ EVLERİNDE ZİYARET ETTİ
 
Vali Mahmut Demirtaş, Şırnak’ta Vatani Görevini Yapmaktayken Teröristler ile Girilen Çatışmada Şehit Olan Piyade Onbaşı Mehmet Volkan'ın Adana Havalimanı’na Getirilen Naaşını Karşılamasının Ardından Ailesini Evlerinde Ziyaret Etti.
 
Adana’nın Seyhan İlçesi Denizli Mahallesi'nde ikamet eden Şehit Piyade Onbaşı Mehmet Volkan'ın annesi Zübeyde, babası Osman Volkan'ı ziyaret eden Vali Demirtaş, şehidin yakınlarına başsağlığı diledi.
 
Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu ve kamu kuruluşu temsilcilerinin de bulunduğu ziyarette Şehit Piyade Onbaşı Mehmet Volkan'a Allah’tan rahmet dileyen Vali Demirtaş, vatanın birliği ve bütünlüğü uğruna canını seve seve feda eden kahraman şehitlere minnet ve şükran borçlu olduklarını vurgulayarak, “Şehitlerimizin bize bıraktığı vatanımızı ilelebet koruyarak, kardeşliğimize kasteden hainlere en şiddetli bir şekilde cevabı verilecektir. Şehidimizin yakınlarına bir kez daha başsağlığı dilerken, aziz şehidimiz Piyade Onbaşı Mehmet Volkan'a Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağolsun” dedi.
 
Ziyaret, Şehit Piyade Onbaşı Mehmet Volkan'a ve tüm şehitlere yapılan duaların ardından son buldu.