VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, MEDLİNE VE ACIBADEM HASTANELERİNİ ZİYARET EDEREK, İNCELEMELERDE BULUNDU
 
Vali Mahmut Demirtaş, kentte faaliyet gösteren ve vatandaşlara sağlık hizmetleri sunan Özel Medline ve Acıbadem Hastanelerini ziyaret etti.
 
İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer'in de hazır bulunduğu incelemeleri sırasında ilk olarak Medline Hastanesi'ni ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, Hastane Müdürü Uzm.Dr. Musa İnal'dan, yatak kapasitesi, doktor sayısı ve yardımcı sağlık personeli hakkında bilgiler aldı.
 
Medline Hastanesi yetkililerinin ziyaretinden dolayı teşekkür ettiği Vali Mahmut Demirtaş, daha sonra Acıbadem Hastanesi'ni ziyaret etti ve incelemelerde bulundu.
 
Hastane Direktörü Prof.Dr. Bülent Soyupak, hastane girişinde karşıladığı Vali Mahmut Demirtaş'a, Anjiyo Ünitesi,  Pediatrik Kemik İliği Merkezi, Kemoterapi Ünitesi, Radyosyon Onkolojisi, Nükleer Tıp, ÜYTE Merkezi, FTR Ünitesi, Radyoloji Ünitesi, Brakiterapi, Robotik Cerrahi, Terapotik Aferez Merkezi, Evde Bakım Hizmetleri Merkezi ile sağlık hizmetleri sunan personel sayısı  konularında bilgiler verdi.
 
Vali Mahmut Demirtaş, ziyaretlerinin sonunda verdikleri bilgilerden dolayı hastane yöneticilerine teşekkür etti ve tüm hastalara acil şifalar diledi.