MAHALLE MUHTARLARINDAN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET
 
Seyhan İlçesinde bulunan mahalle muhtarları ve Sarıçam Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Sarsal ile Tarım Müdürlüğü Yetkilileri Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
 
Türkocağı Mahalle Muhtarı Osman Kaya, Mekan Mahalle Muhtarı Cihan Alık, Sarıhamzalı Mahalle Muhtarı Abdullah Argun, Kayalıbağ Mahalle Muhtarı Mehmet Demir ile Sarıçam Ziraat Odası Başkanı Ali Mehmet Sarsal, Tarım İl Müdürü Muhammet Ali Tekin ile Sarıçam İlçe Tarım Müdürü Efe Güler'in hazır bulunduğu ziyarette konuşan Vali Demirtaş, vatandaşlara hizmet yolunda mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları ve kamu kuruluş temsilcileri ile birlikte çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.
 
Muhtarlardan vatandaşların taleplerini ve mahallelerdeki yol, su, elektrik ve asayiş gibi konular hakkında bilgi alan Vali Demirtaş, insan odaklı hizmet anlayışını sürdürdüklerini belirtti.
 
Mahalle muhtarları ve Ziraat Odası Başkanı Ali Mehmet Sarsal, her türlü sorun ve taleplerinde desteklerini gördükleri Vali Demirtaş'a teşekkür etmesinin ardından ziyaret son buldu.