"MAHRUKATÇILAR KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ VE GIDA OSB" PROJESİNE İLİŞKİN TOPLANTI, VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ’IN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
 
Sarıçam İlçesi Göztepe Mahallesi’nde 10 bin dönüm arazide kurulması planlanan “Mahrukatçılar Küçük Sanayi Sitesi” ve “Gıda Organize Sanayi Bölgesi” projelerine ilişkin toplantı Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
 
Valilik makamında düzenlenen toplantıya Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Murat Süzen, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sinan Gül ve ilgili yetkililer katıldı.
 
BELİRLENEN ALANA YÖNELİK İMAR PLANI ÇALIŞMALARI YAPILACAK
 
Her iki projenin ayrıntılarıyla ele alındığı toplantıda konuşan Vali Mahmut Demirtaş, titizlikle yürüttükleri çalışmalar sonucunda, ilk etapta yer tespitini tamamladıklarını ve Sarıçam İlçesi Göztepe Mahallesi’nde yaklaşık 10 bin dönüm arazide kurulacak olan proje alanını ile ilgili imar çalışması yapılmak üzere Büyükşehir Belediyesi’ne gönderildiğini belirtti.
 
VALİ DAMİRTAŞ, “PROJELERİMİZİ EN KISA SÜREDE YAŞAMA GEÇİRMEYİ HEDEFLİYORUZ”
 
Vali Demirtaş, söz konusu projeye ilişkin imar planı düzenlemesinin Büyükşehir Belediyesi’nce tamamlanmasının ardından, gelişmesini sürdüren Sarıçam İlçesi’nde yapılması planlanan Mahrukatçılar Küçük Sanayi Sitesi ve Gıda Organize Sanayi Bölgesi projelerini en kısa sürede yaşama geçirmeyi amaçladıklarını sözlerine ekledi.
 
Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında düzenlenen toplantı, katılımcıların her iki proje hakkındaki fikir ve önerilerini dile getirmeleriyle sürdü