VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, VALİ YARDIMCILARI VE KAYMAKAMLARLA BİR ARAYA GELDİ
 
 
Vali Mahmut Demirtaş, 24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri öncesinde, ilçelerin genel durumu ile seçim güvenliğini değerlendirmek üzere vali yardımcıları ve tüm ilçe kaymakamları ile bir araya geldi.
 
Vali Mahmut Demirtaş'ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda, vatandaşların huzur ve güven içinde oy kullanabilmeleri amacıyla yapılan çalışmalar ve alınan önlemler detaylarıyla ele alındı.
 
Vali yardımcıları ve ilçe kaymakamlarının,  seçim güvenliği konusunda bilgiler verdiği toplantının bitiminde yaptığı açıklamada; Pazar günü yapılacak olan seçimlerin bir 'Demokrasi Şöleni' şeklinde geçeceğine inandığını belirten Vali Mahmut Demirtaş, " Vatandaşlarımızın siyasi tercihlerini sandığa yansıtacakları 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinin, ülkemize ve milletimize şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.
 
Vali Mahmut Demirtaş'ın başkanlığında gerçekleştirilen, vali yardımcıları ve kaymakamlar toplantısı, kent merkezi ile ilçelerdeki kamu ve özel sektör yatırımlarının değerlendirilmesiyle son buldu.