VALİ DEMİRTAŞ, İLÇE KAYMAKAMLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
 
Vali Mahmut Demirtaş, “2018 yılı İl Koordinasyon Kurulu 3. Dönem Toplantısı’nın ardından, ilçelerde görev yapan kaymakamlar ile bir araya geldi.
 
Vali Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, ilçelerde gerçekleştirilen ve yapılması planlanan kamu ve özel sektör yatırımları değerlendirildi.
 
Vatandaşların taleplerinin karşılanması ve beklentilerdeki eksikliklerin, kamu ve yerel yöneticiler tarafından çözüme kavuşturularak, vatandaş memnuniyetinin gözetilmesi gerektiğine vurgu yapan Vali Demirtaş, “İlimizin ilçeleriyle birlikte kalkınması ve gelişmesi, vatandaşlarımıza yönelik hizmet ve yatırımların ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından yerine getirilmesi birinci önceliğimiz olmalıdır” dedi.
 
Vali Demirtaş, konuşmasının sonunda “Devletimiz ve hükümetimiz başta olmak üzere, kentimize yeni yatırımlar kazandırılmasında emeği geçen tüm kişi, kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Milletimizin yaşam standartını yükselterek, onların huzurunu ve mutluluğunu sağlama konusundaki çalışmalarımız gece gündüz devam edecektir” ifadelerini kullandı.