VALİ DEMİRTAŞ, HUZUREVİNDEKİ YAŞLILAR İLE SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLARIN BAYRAMINI KUTLADI
 
Vali Mahmut Demirtaş, Kurban Bayramı Arefesinde gerçekleştirdiği şehitlikler ve şehit aileleri ziyaretlerinin ardından, Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş ile Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve kamu kuruluşu temsilcileriyle birlikte, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde barınan yaşlılar ile Sevgi Evleri’nde kalan çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
 
Kurban Bayramı dolayısıyla ziyaret ettiği Huzurevi’nde barınan yaşlıların ellerini öperek hal ve hatırlarını soran, onlara çiçekler vererek bayramlarını kutlayan Vali Mahmut Demirtaş, hürmet duygularını ifade ettiği yaşlılara sarılarak sağlık ve mutluluk temennisinde bulundu.
 
Huzurevi’nin ardından Sevgi Evleri çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu’nu  ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, burada barınan çocukları sevdi ve çeşitli hediyeler vererek bayramlarını kutladı.
 
Ziyaretleri sırasında çocuklara, yaşlılara ve yardıma ihtiyaç duyan herkese sahip çıkmanın önemini vurgulayan Vali Demirtaş, “Yaşlılarımıza, çocuklarımıza ve tüm ihtiyaç sahiplerini daima sahiplenmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile yardıma muhtaç insanlarımıza sahip çıkan, bizlere bu konuda destek veren tüm kişi, kurum ve kuruluşlarımız ile hayırseverlerimize teşekkür ediyorum” dedi.