GENÇLİK VE SPOR BAKANI SAYIN DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU İLE VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ HENTBOL MAÇI İZLEDİ
 
Çeşitli programlar için Adana’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Vali Mahmut Demirtaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı ve Abdullah Doğru, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Yüreğir Serin Evler Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ‘‘Okullar Arası Yıldız Kızlar Hentbol Maçı’’nı izlediler.

Seyhan Sakarya Ortaokulu ile Özel Adana Çözüm Okulları arasında gerçekleşen karşılaşmayı Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Vali Mahmut Demirtaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı ve Abdullah Doğru  seyircilerle beraber  izleyerek seyircilerin heyecanına ortak oldular.

Sporcu gençlerin başarılarından gurur duyduklarını ifade eden Bakan Kasapoğlu, sonuna kadar sporun ve sporcunun destekçisi olacaklarını belirtti. 

Vali Demirtaş ise, Adana’da yapılan spor yatırımlarına katkılarından dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Adana Milletvekillerine teşekkürlerini iletti.