GENÇLİK VE SPOR BAKANI SAYIN DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU ADANA’DA
 
Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Adana’ya geldi.
 
Adana’ya gelişinde Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Adana Havalimanı’nda Vali Mahmut Demirtaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Milletvekilleri Tamer Dağlı ve Abdullah Doğru karşıladı.
 
Kendisini karşılamaya gelenlere teşekkür ederek tek tek tokalaşan Bakan Kasapoğlu daha sonra havaalanından ayrıldı.
 
Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Vali Mahmut Demirtaş ve beraberindekiler havaalanından ayrıldıktan sonra Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.
 
Taziye ziyaretinin ardından Valilik ziyaretinde bulunan Bakan Kasapoğlu Valiliğe gelişinde ilk olarak şeref defterini imzaladı. Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu daha sonra Vali Demirtaş’ın makamına geçerek Adana'nın genel durumu ve kentte gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 
Bakan Kasapoğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirten Vali Demirtaş ise kentte gerçekleştirilen yatırımlar ve destekler dolayısıyla Bakan Kasapoğlu’na ve Adana milletvekillerine teşekkür ettiğini dile getirdi.