ENGELSİZ YAŞAM VE FARKINDALIK DERNEĞİ BAŞKANI HACER BULUT İLE ENGELLİ ANNELERİ, VALİ DEMİRTAŞ'I ZİYARET ETTİ
 
 
Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği Başkanı Hacer Bulut ile engelli annelerinden oluşan heyet üyeleri, Vali Mahmut Demirtaş'a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Dernek Başkanı Hacer Bulut ve beraberindeki engelli anneleri, gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdikleri ziyaretlerinde, engellilerin sorunların çözümlenmesi ve toplumsal yaşamda daha aktif rol almalarının sağlanmasında sergilenen duyarlı çalışmalardan dolayı Vali Mahmut Demirtaş'a teşekkür etti.
 
Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği Başkanı Hacer Bulut ile engelli annelerinin ziyaretlerinden büyük bir mutluluk ve onur duyduğunu kaydeden Vali Mahmut Demirtaş ise konuşmasında, devletin de destekleri doğrultusunda engelli vatandaşlar ile ailelerinin daima yanlarında olmaya, engellilik konusunda toplumsal farkındalık oluşturulması yönündeki çabalarına devam edeceklerini vurguladı.
 
Engelli bireylerin günlük yaşamdaki beklentilerinin de dile getirildiği ziyaret, Dernek Başkanı Hacer Bulut ve engelli annelerinin Vali Demirtaş ile hatıra fotoğrafı çektirmesiyle son buldu.