EMNİYET TEŞKİLATI VAZİFE MALULÜ VE ŞEHİT AİLELERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ BAŞKANI EMİNE BİLGEN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNDEN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET
 
Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Emine Bilgen ve yönetim kurulu üyeleri Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
 
Dernek Başkanı Emine Bilgen ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretleri sırasında Vali Demirtaş’a, derneğin faaliyetleri ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.
 
Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Emine Bilgen ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden onur duyduğunu belirten ve teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş ise, şehit aileleri ve yakınlarının her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi.
 
Valilik olarak, şehit aileleri ve yakınlarına hizmet veren tüm oluşumların daima destekçisi olduklarını belirten Vali Mahmut Demirtaş, ziyaret vesilesiyle; vatanın birlik ve bütünlüğü, vatandaşların huzur ve güvenliği uğruna canlarını veren tüm şehitlere Allah’tan rahmet dilerken, emniyet teşkilatının tüm mensuplarına selamlarını iletti ve görevlerinde başarılar diledi.