VALİ DEMİRTAŞ, EHLİYET VE PASAPORT VERME BİRİMİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
 
Vali Mahmut Demirtaş, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü bünyesinde  faaliyet gösteren Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğü Ehliyet ve Pasaport Verme Birimi'nde incelemelerde bulundu.
 
Seyhan İlçesi Eski Emniyet Müdürlüğü Binası’nda faaliyet gösteren Ehliyet ve Pasaport Verme Birimi yetkililerinden, yeni kanun kapsamında 1 Ocak 2018 tarihinden İtibaren Nüfus Müdürlüğü'nce  gerçekleştirilen ehliyet ve pasaport işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiler alan  Vali Mahmut Demirtaş, birim görevlilerine teşekkür ederek başarılar diledi.
 
İncelemeleri sırasında, kamu hizmetlerinde vatandaş memnuniyetinin önemine vurgu yapan Vali Mahmut Demirtaş'ın ziyareti, olası aksaklıkların ilgili kurum ve kuruluşlara iletilerek çözümünün sağlanması talimatı vermesiyle son buldu.
 
Yeni Kanun Kapsamında, 1 Ocak 2018 Tarihinden İtibaren İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’müzce Gerçekleştirilen Ehliyet ve Pasaport Verme İşlemleri Hakkında, İlgili Birim Yetkililerinden Ayrıntılı Bilgiler Aldık.
 
Tüm Kamu Hizmetlerinde "Vatandaş Memnuniyetine" Yönelik Hassasiyetimizi Sürdüreceğimizi Vurguluyor, Vatandaşlarımızın Aldıkları Pasaport ve Ehliyetlerin Hayırlı Olmasını Diliyorum.