DERNEK BAŞKANLARINDAN VALİ DEMİRTAŞ’A ZİYARET
 
 
Kahramanmaraşlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Adana Şubesi, Adıyaman Şire Pazarı Esnaf Derneği, Genç Girişimciler ve Liderler Derneği ile Adana Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkan ve yönetim kurulu üyeleri Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
 
İlk olarak Kahramanmaraşlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Doğan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Vali Demirtaş, Başkan Doğan ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 
Vali Mahmut Demirtaş, Kahramanmaraşlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinden sonra Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Adana Şube Başkanı Muhammet Çetin ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. Başkan Çetin ve beraberindekilerle bir süre sohbet eden Vali Demirtaş; aziz şehitlerimizin yüce Türk milletinin gönlünde daima yaşayacağını belirterek şehitlerimizin bizlere emanet ettiği tüm yakınları ile gazilerimize, devletimizin gönül kapılarının sonuna kadar açık olduğunu dile getirdi.
 
Vali Demirtaş daha sonra Adıyaman Şire Pazarı Esnaf Derneği Başkanı Abdülgani Babar, Genç Girişimciler ve Liderler Derneği Başkanı Sina Yağmur ile Adana Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı Vedat Gizer ile bir araya geldi.
 
Derneklerin yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgiler alan Vali Demirtaş, Dernek Başkanları ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek toplum yararına faaliyet gösteren tüm dernekler ile samimi diyaloglarını devam ettireceklerini sözlerine ekledi.