‘CUMHURBAŞKANLIĞI  KUPASI FİNAL MAÇI’ NIN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ KONULU TOPLANTISI VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 
10 Ekim 2018  Çarşamba günü Adana ASKİ  Atatürk Spor Salonu'nda , 19.00'da , Fenerbahçe ile Hatay Büyükşehir Belediyespor arasında oynanacak olan "Cumhurbaşkanlığı Kupası Final Maçı" nda Alınacak Güvenlik Önlemleri Hakkındaki  Toplantı   Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirildi.
 
 Valilik Makamı'nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra  Vali Yardımcısı Bilal Özkan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli  Albay Yusuf Yalçın, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız ve ilgili yetkililer katıldı.
 
Vali Mahmut Demirtaş, alınan güvenlik önlemlerinin tüm ayrıntılarıyla değerlendirildiği toplantıda yaptığı konuşmada, sporun önemi üzerinde dururken alınacak tüm güvenlik tedbirlerinin çok önemli olduğunu ve bu konuda herkesin üzerine düşen görevi titizlikle yerine getirmesini istedi.
 
Vali Demirtaş,  böylesine önemli ve anlamlı karşılaşmada her iki takıma başarılar diledi ve tüm halkı takımları desteklemesi için maça davet ettiğini sözlerine ekledi.