TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU TARAFINDAN DÜZENLENEN "26. KADINLAR CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI MÜSABAKASI"NDA HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KUPANIN SAHİBİ OLDU
 
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve basketbolseverlerin büyük ilgi ve merakla beklediği "26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası Müsabakası" na Adana ev sahipliği yaptı.
 
Vali Mahmut Demirtaş,  Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Vali Yardımcıları,  Kaymakamlar ve çok sayıda basketbolseverin katılımıyla gerçekleşen    "26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası Müsabakası"  coşku içinde geçti.
 
Adana ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda oynanan   maçta ‘’26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası’’ nı, Fenerbahçe'yi 61-47 ‘ lik  skorla yenen Hatay Büyükşehir Belediyespor kazandı.
 
Hatay Büyükşehir Belediyespor’a 26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı  kupası, Vali Mahmut Demirtaş ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu tarafından verildi.
 
Vali Demirtaş, her iki takımın da maç boyunca çok iyi performans gösterdiğini belirtirken maçın galibi olan Hatay Büyükşehir Belediyespor takımını tebrik ederek başarılarının devamını diledi.