CEYHAN ENERJİ İHTİSAS ENDÜSTRİ BÖLGESİ TOPLANTISI VALİ DEMİRTAŞ’IN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
 
Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi Toplantısı Vali Mahmut Demirtaş’ın Başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Vali Yardımcısı Murat Süzen, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Müşaviri Erdal Gümüş, Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Remzi Özdoğan, Sanayi Odası Genel Sekreteri Ceyhan Enerji İhtisas İşletme Müdürü Bora Kocaman ve Kamu Kurumu Temsilcileri katıldı.
 
Vali Demirtaş toplantıda yaptığı açıklamada, Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi’nin yatırımcıların hizmetine bir an önce sunulması için ellerinden gelen tüm çabayı göstermeye devam edeceğini vurgulayarak, eksik hususların tamamlanması için, ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde çalışmaların devam etiğini söyledi.
 
Toplantıda, tamamlandığında bünyesinde yer alan yeni yatırımlar ve tesislerle, kent, bölge ve ülkenin enerji sektöründeki katma değerinin yanı sıra istihdama da çok önemli katkılar sağlayacak olan Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi oluşturma çalışmalarının geldiği aşama tüm ayrıntılarıyla ele alındı.