ŞEN CAMİLER" PROJESİNİN ALT UYGULAMASI OLAN "HUZURDA BULUŞUYORUZ" ETKİNLİĞİ,  NEZİHE YALVAÇ CAMİİ'NDE VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ'IN KATILIMIYLA DEVAM ETTİ
 
"Güney Adana Kalkınma Projesi" kapsamında düzenlenen "Şen Camiler" projesinin alt uygulaması olan "Huzurda Buluşuyoruz" etkinliği, 19 Mayıs Mahallesi'nde bulunan Nezihe Yalvaç Camii'nde Vali Mahmut Demirtaş'ın katılımıyla devam etti.
 
Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, İl Müftüsü Hasan Çınar, 19 Mayıs Mahallesi Muhtarı Kenan Olsun, Başak Mahallesi Muhtarı Abdulvahap Demir, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı  Şükrü Tatlı, Cami cemaati ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Vali Mahmut Demirtaş, ailelere "Çocuklarınızı koruyup, kollayın. Onlara daima sahip çıkın" çağrısında bulundu.
 
Mahalle sakinlerinin evlerinde özenle hazırladıkları yiyecekleri katılımcılara ikram ettikleri etkinlik tam bir şölen havasında geçerken, Vali Demirtaş vatandaşların kendisine ilettikleri "hastane, ulaşım, yol, uyuşturucu kullanımı" gibi konulardaki beklentilerini dinledi.
 
Uyuşturucu ile mücadelede kararlılıklarını sürdüreceklerini belirten Vali Demirtaş sözlerini şöyle sürdürdü;"Bizlerin en önemli amaç ve hedefi, vatandaşlarımızı daha mutlu ve müreffeh kılmak.
 
Bu uğurda elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. Dile getirilen eksikliklerin giderilmesi noktasında gerekli çalışmaların yapılacağından ve takipçisi olacağımızdan kuşkunuz olmasın. Bu anlamlı etkinlik vesilesiyle, hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum."
 
Konuşmasının ardından vatandaşlar ile bir süre sohbet ederek, taleplerini dinleyen Vali Demirtaş, vatandaşların huzur ve mutluluğu konusunda çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi.