BAKAN PAKDEMİRLİ VE VALİ DEMİRTAŞ, KARATAŞ İLÇESİNDE KURULACAK ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
 
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ve Vali Mahmut Demirtaş, Karataş ilçesinde kurulacak Tarıma Dayalı İhtisas ( Sera ) Organize Sanayi Bölgesi ile Balıkçılık ve Su Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu.
 
Organize sanayi bölgelerinin kurulacağı alanı ziyaret eden Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli; Adana’nın ekonomisine, istihdamına ve gelişimine büyük katkılar sağlayacak organize sanayi bölgelerinin kurulmasında Bakanlık olarak desteklerinin tam olduğunu dile getirdi.
 
Yetkililerden sanayi bölgeleri hakkında detaylı bilgiler alan Bakan Pakdemirli, Tarıma Dayalı İhtisas (Sera) Organize Sanayi Bölgesi ile Balıkçılık ve Su Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin Adana’ya, bölgeye ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.
 
Bakan Pekdemirli incelemede bulunduğu alandan ayrıldıktan sonra yol dönüşünde kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla da sohbet etti.
 
Karataş Caddesi Havutlu Mahallesi’nde kendisine gösterilen ilgiye kayıtsız kalmayan ve aracından inerek vatandaşlarla muhabbet eden Bakan Pakdemirli, çocuklara da oyuncak verdi.  Tarım makineleri satışında bulunan bir vatandaş ise Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ye biçerdöver maketi hediye etti.
 
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli gerçekleştirdiği inceleme gezileri, ziyaretler ve programların ardından Adana’dan ayrıldı.