VALİ DEMİRTAŞ, ŞEHİT POLİS MEMURU ABDULLAH YILDIRIM İÇİN DÜZENLENEN MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMINA KATILDI
 
Niğde'de Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi polislerinin eğitim gördüğü Polis Meslek Eğitim Merkez Müdürlüğü'nde helikopter pervanesinin çarpması sonucu şehit düşen ve Buruk Mezarlığı Polis Şehitliği'nde toprağa verilen Polis Memuru Abdullah Yıldırım’ın Mevlid-Şerif programı, Vali Mahmut Demirtaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
 
Şehit Polis Memuru Abdullah Yıldırım’ın vefatının 7. Günü dolayısıyla, şehidin Yüreğir Mahallesi Ulubatlı Hasan Mahallesi’ndeki baba ocağında düzenlenen mevlide Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, askeri ve mülk-i erkan, sivil toplum kuruluşları ile siyasi parti temsilcileri, polis memurunun ailesi ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Vali Demirtaş, mevlid programında şehit polis memuru Abdullah Yıldırım’ın ailesi ile yakınlarına bir kez daha başsağlığı ve sabır temennisinde bulundu.
 
Şehit Polis Memuru Abdullah Yıldırım’ın vefatının 7. Günü dolayısıyla düzenlenen mevlid programı, vatanın birlik ve beraberliğini bozmaya hiçbir şer odağının gücünün yetmeyeceğinin vurgulanması ve tüm şehitlerin ruhlarına Kur’an-ı Kerim’den sureler okunması ve dualar edilmesiyle son buldu.