AGİAD 25. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı
 
Adana Genç İşadamları Derneği'nin (AGİAD), 25. kuruluş yıldönümü görkemli bir törenle kutlandı.
 
Adana Sheraton Oteli'nde gerçekleştirilen geceye Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, İlçe Belediye ile Oda Başkanları kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
 
AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı, burada yaptığı konuşmada, "Bugüne kadar görev yapan AGİAD yönetimleri, üyelerinin de desteğini alarak güçlü bir yapıyı ortaya çıkardı. Bir marka çatısı altında, güçlü bir yapıda ve her şeyden önemlisi büyük bir ailede görev almanın sorumluluğuyla kolları sıvadık hep beraber. Bu bize, 'birlikte başarma' kazancı sağladı. Bize rehberlik edecek bu durumu çok önemsiyorum. Ayrıca biz AGİAD olarak şanslıyız. Çünkü Adana gibi bir bölgede, sosyal çevre açısından oldukça zenginliklere sahibiz. Bu avantajımızı sonuna dek kullanmak için çaba gösteriyoruz. İş dünyasının genç temsilcileri olarak, her daim üyelerimizle bir araya gelip hem dayanışma ve kaynaşma örneği sergiliyor hem de paylaşımlarımızı arttırıyoruz” dedi.
 
Vali Mahmut Demirtaş ise, AGİAD’ın istihdama sağladığı katkılardan dolay teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
 
Gecede 'Adana'nın Oscarları' olarak markalaşan 7. AGİAD İş ve Meslek Ödülleri de sahiplerini buldu.