AESOB BAŞKANI NİHAT SÖZÜTEK VE KABZIMALLAR ODASI BAŞKANI ŞEFİK ÖZBEY, VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ’I ZİYARET ETTİ
 
Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Nihat Sözütek ve Kabzımallar Odası Başkanı Şefik Özbey, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
 
AESOB Başkanı Nihat Sözütek ve Kabzımallar Odası Başkanı Şefik Özbey, ziyaretleri sırasında yaptıkları açıklamalarda, birlik yönetimince gerçekleştirilen faaliyetler ile esnafın çeşitli konulardaki talep ve beklentileri hakkında  Vali Mahmut Demirtaş’a  bilgiler verdi.
 
Sıkça gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinden ve sorunların çözümü konusunda gösterdiği duyarlılıktan dolayı kendisine teşekkür eden AESOB Başkanı Nihat Sözütek ve Kabzımallar Odası Başkanı Şefik Özbey ile yönetim kurulu üyelerinin şahsında, tüm esnaf kesimine selamlarını ileten Vali Demirtaş ise yaptığı açıklamada, esnaf temsilcilerinin dile getirdikleri hususların ve beklentilerin  takipçisi olacağını ifade etti.
 
Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Nihat Sözütek ve Kabzımallar Odası Başkanı Şefik Özbey ile yönetim kurulu üyelerinin Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyareti, esnaf kesiminin genel durumuna ilişkin çeşitli değerlendirmelerin yapılması ve görüş alış verişinde bulunulmasıyla sürdü.