GÜNEY ADANA KALKINMA PROGRAMI KAPSAMINDA DÜZENLENEN "İÇİMİZDEN BİRİ" PROJESİ VALİ DEMİRTAŞ’IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ
 
Vali Mahmut Demirtaş, Güney Adana Kalkınma Programı kapsamında düzenlenen “İçimizden Biri” projesinin etkinliğine katıldı.
 
Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
 
Etkinlikte konuşan Vali Mahmut Demirtaş, Adana Valiliği koordinesinde yürütülen “Güney Adana Kalkınma Programı” kapsamında “İçimizden Biri” projesi dolayısıyla vatandaşlar ile bir araya geldiklerini söyledi.
 
Vali Demirtaş, projemizin amacı, güney Adana'da yaşayan vatandaşların yaşam kalitesini, hayat standardını yükseltmek olduğunu vurguladı.
 
Güney Adana Kalkınma Programı’nın sosyal, ekonomik ve kültürel bir kentsel dönüşüm hareketi olduğunu vurgulayan Vali Demirtaş, bu vesile ile “Güney Adana Kalkınma Programı’nda emeği geçen tüm kişi ve kurumlar ile paydaşlara teşekkür etti.
 
Etkinlik İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer’in katılımcılara yaşamından örnekler vererek, çeşitli konularda tespit ve önerilerde bulunmasıyla devam etti.