VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ,  ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANIMIZ SAYIN JÜLİDE SARIEROĞLU İLE BİRLİKTE İFTAR PROGRAMINA KATILDI
 
Vali Mahmut Demirtaş,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide Sarıeroğlu ile birlikte, Avukat Mehmet Sağlam'ın Kiremithane Mahallesi'nde düzenlediği iftar programına katıldı.
 
Vali Mahmut Demirtaş,   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide Sarıeroğlu ile birlikte iftara katılan vatandaşlarla tek tek tokalaşmasının ardından yaptığı konuşmada, tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan-ı Şerif'ini tebrik etti.
 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide Sarıeroğlu ise, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını ilettiği vatandaşlara, en iyi hizmeti vermek yolundaki gayretlerini sürdüreceklerini söyledi.
 
Avukat Mehmet Sağlam’ın Kiremithane Mahallesi'nde düzenlediği iftar programı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide Sarıeroğlu ile Vali Mahmut Demirtaş'ın vatandaşların hal ve hatırlarını sormaları ve sohbet etmelerinin ardından, dualarla son buldu.