VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ, AVRUPA BİRLİĞİ BAKANIMIZ VE BAŞMÜZAKERECİMİZ SAYIN ÖMER ÇELİK'İ ANKARA'DA ZİYARET ETTİ
 
 
Vali Mahmut Demirtaş, Adana'nın her açıdan gelişip kalkınması yolunda yapılan çalışmaların yanı sıra devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi vermek ve fikir alış verişinde bulunmak üzere Avrupa Birliği Bakanımız Sayın Ömer Çelik'i, Ankara'daki makamında ziyaret etti.
 
AB Bakanımız Sayın Ömer Çelik'in nezdinde, kentte son yıllarda önemli bir ivme kazanan yatırımlardan dolayı hükümet yetkililerine teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, Adana Valiliği olarak, hedeflenen gelişmeyi sağlamak doğrultusunda ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini ifade etti.
 
Vali Mahmut Demirtaş'a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Avrupa Birliği Bakanımız ve Başmüzakerecimiz Sayın Ömer Çelik ise Adana'nın hak ettiği hizmetlerle buluşması için ellerinden gelen gayreti göstermeye ve bu konudaki projeleri desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.
 
Vali Mahmut Demirtaş'ın, AB Bakanı Sayın Ömer Çelik'i ziyareti, kentin genel durumunun ayrıntılı bir şekilde değerlendirilmesiyle sürdü.