İL EMNİYET MÜDÜRÜ SELAMİ YILDIZ VE BERABERİNDEKİ EMNİYET PERSONELİ, 10 NİSAN POLİS HAFTASI KAPSAMINDA VALİ DEMİRTAŞ’I ZİYARET ETTİ
 
 
İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız ve beraberindeki Emniyet Personeli, “Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası” etkinlikleri kapsamında Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
 
İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, ziyareti sırasında Vali Mahmut Demirtaş’a, 10 Nisan Polis Haftası kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgiler verdi.
 
Ziyaretinden dolayı İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız ve beraberindeki heyete teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, vatanın birlik ve bütünlüğü, toplumsal huzurun tesisi, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması yolunda, kurulduğu tarihten itibaren başarılı çalışmalara imza atan Türk Polis Teşkilatı’nın, ülkenin ve milletin gözbebeği kurumları arasında yer aldığını söyledi.
 
İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız ve beraberindeki heyet üyelerinin şahsında “Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası”nı kutlayan Vali Mahmut Demirtaş, emniyet teşkilatının tüm mensuplarına görevlerinde başarılar diledi.