HANIMEFENDİ BEYHAN DEMİRTAŞ, Z KÜTÜPHANE”, “BİLİM ŞENLİĞİ”  VE KERMESİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
 
 
 
Vali Mahmut Demirtaş’ın eşi hanımefendi Beyhan Demirtaş, Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde oluşturulan “Z Kütüphane” ve “Bilim Şenliği”nin açılışını gerçekleştirdi.
 
Açılış töreninde yaptığı konuşmada, Z kütüphanenin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Hanımefendi Beyhan Demirtaş, bilim şenliğinde sergilenen eserleri dikkatle inceledi ve öğrenciler ile öğretmenlerini tebrik ederek başarıların devamını diledi.
 
Vali Mahmut Demirtaş’ın eşi hanımefendi Beyhan Demirtaş, Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri ile hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından,  Seyhan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde tedavi gören hastaların eserlerinden oluşan serginin açılışını gerçekleştirdi.
 
Bu tür aktivitelerin, hastaların tedavi sürecine yardımcı olduğuna dikkat çeken hanımefendi Beyhan Demirtaş, Seyhan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi yöneticileri ile hastalara eğitim veren Seyhan Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerine teşekkür ederek, tedavileri devam eden tüm hastalara acil şifalar diledi.