ŞEHİTLER MEHMET GÜRSES VE MUSTAFA YILMAZ’IN NAAŞLARI MEMLEKETİ ADANA’YA GETİRİLDİ
 
Diyarbakır-Bismil kara yolunda askeri araçların geçişi sırasında bölücü terör örgütü tarafından tuzaklanan patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Mehmet  Gürses ve Mustafa Yılmaz’ın naaşları memleketi Adana’ya getirildi.
 
Adana Havalimanı’nda Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yusuf Yalçın, kamu kuruluşu temsilcileri ve şehitlerin yakınları tarafından karşılanan Şehitler Mehmet  Gürses ve Mustafa Yılmaz’ın naaşları daha sonra hastane morguna kaldırıldı.
 
Vali Mahmut Demirtaş, şehitlerin yakınları ile görüşerek Allah’tan sabır temennisinde bulunarak, şehitlere de rahmet diledi.
 
Şehit Mehmet Gürses’in naaşı 30.08.2017 Çarşamba günü Sabancı Merkez Camii’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Akkapı Mezarlığında defnedilecek.
 
Şehit Mustafa Yılmaz'ın naaşı ise, 30.08.2017 Çarşamba günü Pozantı İlçesi Alpu Mahallesi Camii’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Alpu Mahalle mezarlığında defnedilecek.